Zarejestruj Nemkonto w Danii.

Odzyskaj swój zwrot podatku, feriepenger lub zasiłek rodzinny.

Nemkonto w Danii.

Czym jest Nemkonto / Easy Account?

To nazwa oficjalnego duńskiego systemu, w którym podajesz swój numer rachunku bankowego. Po rejestracji w tym systemie, na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy otrzymasz swój zwrot podatku lub zasiłek rodzinny z Danii, Feriepenger z Danii, duńską emeryturę lub inne świadczenia społeczne.

Jak zarejestrować swój rachunek bankowy?

Możesz zarejestrować swój rachunek w Nemkonto na dwa sposoby. Jeżeli nie posiadasz NemID, musisz wypełnić odpowiedni formularz rejestracyjny, dołączyć potwierdzenie posiadania rachunku bankowego oraz kopię dokumentu tożsamości. U nas za kwotę 185 złotych skutecznie zarejestrujesz Twój rachunek w Nemkonto

Ile czasu trwa procedura rejestracji w Nemkonto?

Po wysłaniu wniosku do duńskiego urzędu do spraw cyfryzacji, w ciągu 12 tygodni otrzymasz kod aktywujący w duńskim systemie. Pamiętaj, procedura rejestracji jest długotrwała. Zadbaj aby wniosek o rejestrację był dobrze uzupełniony. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Czy procedura rejestracji konta jest bezpieczna?

Od września 2020 duńska agencja do spraw cyfryzacji (obsługująca Nemkonto) wprowadziła dodatkowe zabezpieczenie związane z rejestracją Twojego rachunku. Jeżeli nie posiadasz duńskiego NemID i używasz wniosku wysyłanego pocztą, musisz swój wniosek potwierdzić u notariusza lub podać dane dwóch osób (świadków), które potwierdzają podane przez Ciebie informacje.

Procedura ta ma na celu wyeliminowanie sytuacji, w której wniosek złożyłaby osoba nieuprawniona.

Masz pytania? Napisz

"*" oznacza pola wymagane

Przeciągnij pliki w to miejsce, lub
Maks. rozmiar pliku: 96 MB.